Millised olid augusti parimad e-raamatud?

Suvi oli sel aastal ilus ja samal ajal lugemissõbralik. Nii leidsid ka Heli Kirjastuse e-raamatud veelgi rohkem lugejaid kui eelmistel kuudel.

Augustikuu tõestas taaskord, et e-raamatutena loetakse rohkem käsiraamatuid. Nii oli ka sel kuul kõige populaarsem “Rikaste inimeste 30 harjumust”. Sellele järgnesid mitmed noorteraamatud. Jätkuvalt on populaarsed ka sarja “Mõni õhtu romantikat” lühiromaanid. Sellele sarjale võime juba varsti lisa lubada.

Nüüd on e-raamatuna saadaval ka lasteraamat  “Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks” . Seni on lugejad selle kohta palju häid sõnu öelnud. Samuti on tööle asunud tõlkija, et karupoja raamat ka inglise keeles lettidele jõuaks.

Millised olid augustis Heli Kirjastuse kõige loetumad e-raamatud?

Nendeks olid:

1) Rikaste inimeste 30 harjumustHeli Künnapas

2-3) LõpupiduHeli Künnapas

2-3) Ütlemata sõnadHeli Künnapas (näidet raamatust saad lugeda siit: koolipidu )

4) Saatmata kirjad (sari “Mõni õhtu romantikat”) – Heli Künnapas

5-6) Mina, supernaine, jään ellu! (sari “Mõni õhtu romantikat”) – Heli Künnapas

5-6) Jõuluks koju (sari “Mõni õhtu romantikat”) – Heli Künnapas

Noorteraamatute puhul võis lugejate arvu suurendada suvevaheaja lõppemine, sest kooliaasta algul on paljudel ilmselt võimalik suvel loetud raamatuid kirjanduse tundides tutvustada.

Noorteraamatutele on meil samuti lähikuudel lisa oodata, kuna valmimas on Heli Künnapase uus noorteromaan “Mälestusteta suvi”.

Suur tänu kõigile, kes te Heli Kirjastuse raamatuid loete, ostate ja ka raamatukogudest laenutate! Tänu teile on ikka jätkuvalt uusi ja uusi raamatuid oodata!

Heli Künnapas

Kirjanik ja kirjastaja

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!