Tarnetingimused

Kõik pangalingi kaudu ja arvega tasutud tellimused jõuavad teieni 2-60 päeva jooksul või eraldi kokkuleppitul ajal (kuid mitte hiljem kui 60 päeva pärast) . Kaupa ostes on teil võimalik valida SmartPOST pakiautomaadi, Omniva pakiautomaadi, SmartPOST kulleri ja Omniva kulleri vahel.

Teil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Heli Kirjastus e-poe elektronposti aadressile info@helikirjastus.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga.

Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg või kui olete tellinud pakiautomaati, siis saadetakse teile sõnum, kui toode on kohale jõudnud.

Kullerfirma või pakiautomaati toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile/pakiautomaati. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Heli Kirjastus OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info@helikirjastus.ee. Kullerfirma poolt vigastatud pakendiga toode asendatakse.
Tarnetingimused kehtivad vaid Eesti Vabariigi territooriumil. Välismaale tellimise soovi korral palume võtta ühendust klienditeenindusega.

Tasuta tarne

Kui Teie tellimuse summa on vähemalt 30 eurot, siis on SmartPostiga ja Omniva pakiautomaadiga saatmine Teile tasuta.

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!