Heli Kirjastus

Heli Kirjastuses on olulisel kohal Eesti algupärased teosed. Eriti noorte- ja ajaviiteromaanid. Kasvamas on ka lasteraamatute osatähtsus.

Eriti menukas on sari “Mõni õhtu romantikat”, mida 2017. a jooksul kirjutas Heli Künnapas, kuid alates 2018. aastast jõuavad lugejateni erinevate autorite romantilised lühiromaanid.

Lasteraamatutest koguvad hoogsalt lugejaid nii karupoeg Lukase tegemised, kui Erika Salumäe kirjutatud “Triinu lood”.

Ajaviiteromaanidest pakub müstilisi lugemselamusi “Westoffhauseni häärberi saladus”.

Heli Kirjastus

Heli Kirjastus sai loodud 2015. aastal Heli Künnapase enda teoste väljaandmiseks. Esiteoseks oli reaaleluline raamat “Minu ilus elu maal”. Viimaste aastate jooksul on avaldatud autorite nimekiri muudkui kasvanud. Tegemist on aga siiski ühenaisekirjastusega. Nii teeb Heli Künnapas ise suure osa nii kirjutamise kui kirjastamise töödest. Aastate jooksul on erinevate töölõikude tegemiseks välja kujunenud toredad koostööpartnerid. Näiteks toimetajad, kujundajad jne.

Heli Kirjastus soovib lugejatele jätkuvalt pakkuda meeleolukaid lehekülgi, mis aitavad igapäevasest elust veidi eemale pääseda, kuid pärast lugemist parema ja targemana oma elu juurde naasta. Nii oleme avatud uutele autoritele ning huvitavatele koostööpakkumistele! Oma käsikirja või toimetamise-kujundamise-illustreerimise-edasimüümise vms koostööpakkumine saada aadressil: heli@helikirjastus.ee

Imelisi lugemiselamusi!

Heli Künnapas
Kirjanik ja kirjastaja

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!