Jaanuarikuu müügi edetabel

Heli Kirjastuse jaanuarikuu müügi edetabel põhineb Rahva Raamatu ja Apollo poodide raamatumüügi tulemustel. Edetabel ei sisalda raamatumüüki muudes kanalites. Kuna aga suurem osa Heli Kirjastuse raamatutest müüakse just kahe suurima raamatupoodide keti kaudu, siis annab see edetabel igati õiglase pilgi.

Heli Kirjastuse müügi edetabel jaanuarikuus oli selline:Westoffhauseni häärberi saladus Margit Peterson

1. Westoffhauseni häärberi saladus, Margit Peterson – edetabel algab salapärase looga. See teos oli jaanuarikuus Rimi soodusmüügis ning enamus raamatuid leidsid endale uued kodud. See tähendab, et müstilist ajaviiteromaani on alles vaid loetud eksemplarid.

2. Medaljon, Ene Sepp – see noorteromaan on autori esimene raamat, mille kirjutamist ta alustas vaid neljateistaastaselt. Kordustrükk. Populaarne noorteromaan sai 2008. aasta Tänapäeva Noorteromaani võistlusel 3.koha ning 2009. aastal Tallinna Keskraamatukogus aasta jooksul enim loetud lasteraamatu auhinna “Järje hoidja”.

3. Karupoeg Lukase lugemispäevik, Heli Künnapas – hea meel oli näha lugemispäeviku suurt edu. See tähendab, et ikka veel on palju lapsi, kes loevad raamatuid ning oma mõtetest kokkuvõtteid teevad. Detsembrikuu lõpus jõudis poodidesse lugemispäeviku lisatrükk, nii et nüüd peaks seda kõigile soovijatele ka jätkuma. Samuti on ilmumas karupoeg Lukase täheraamat, nii et Lukase sõbrad saavad taas tema tegemistesse sukelduda.

4. -5. Vihmatüdruk, Margit Peterson – jaanuarikuu jooksul oli raamat Rimi poodides soodusmüügis. ,,Vihmatüdruk” on romantiline lühiromaan, milles Margiti teostele omaselt leidub huvitavaid seoseid ja unustatud tarkusi.

4.-5. Rikaste inimeste 30 harjumust, Heli Künnapas – sarja ,,30″ esimene raamat on huviliste poolt ilusti vastu võetud. Selles raamatus on harjumused, mis aitavad liikuda külluslikuma elu poole. Sellise, kus inimesel on olemas kõik, mis vaja ja rohkemgi veel. Lähiajal on samast käsiraamatute sarjast ilmumas ,,Kuidas 30 päevaga romaani kirjutada”.

6. Valss Pärnu rannaliival, Heli Künnapas – romantiliste lühiromaanide sarja ,,Mõni õhtu romantikat” 10.raamat, mis viib lugejad nii Pärnusse kui ka Viini. Keelatud armastuslugu. Kuidas see lõpeb, saad lugeda raamatust.

7. Totost saab mõisahärra, Kristiina K – lõbusa koerapoisi ja tema sõprade tegemistest on varem ilmunud ,,Toto tembutab jälle” ning ,,Toto, Joonas ja püha Mimoos”. Kuna Toto on kusagil Eestimaa nurgas päriselt olemas, siis illustreerivad Toto lugude kõiki osi fotod päris loomadest. Nii  pakuvad selle raamatu pildid palju vaatamisrõõmu ka pere kõige väiksematele loomasõpradele.

8. Lõpupidu, Heli Künnapas – noorteromaan ,,Lõpupidu” oli autori esimene avaldatud raamat, mis leidis äramärkimist noorsooromaani konkursil ja sai ,,Järjehoidja” auhinna. Selle raamatuga algas meie noorteromaanide sari, mille järgmine raamat ilmub juba lähikuudel. Selleks on Heli Künnapase ,,Mälestusteta suvi” 1.osa.

9. Trevori juhtum, Margit Peterson – triloogia ,,Elu pärast elu” 1.raamat toob meieni Trevori ja Marise loo, mis jätkub raamatutes ,,Maris kolib Portosse” ja ,,Tagasi koju”.

10. Kuidas uus beebi majja tuli, Heli Künnapas – fotodega illustreeritud lugu sellest, kuidas suuremad lapsed valmistuvad peresse uue beebi tulekuks. Samuti on räägitud sellest, millised tunded-küsimused-probleemid koos uue beebiga kaasa tulevad. Hea raamat enne uue beebi sündi ühiseks lugemiseks lastele koos vanematega.

Ootuspäraselt on meie edetabelis kõrgetel kohtadel uued raamatud ,,Medaljon” ning ,,Valss Pärnu rannaliival”.

Rimi sooduskampaanias osalenud ,,Westoffhauseni häärberi saladus”, ,,Vihmatüdruk”, ,,Trevori juhtum” ning ,,Rikaste inimeste 30 harjumust” on eelmiste kuudega võrreldes teinud väikese spurdi. Hea on teada, et raamatusõbrad need raamatud Rimist on ilusti üles leidnud ja koju viinud.

Edetabel sisaldab lugemisvara erinevas vanuses ja erinevate huvidega lugejatele. Edetabeli tipus on kirjanikud Margit Peterson, Ene Sepp ja Heli Künnapas oma teostega.

Kui soovid uuemate pakkumistega kursis olla, siis kirjastuse uudiskirjaga saad liituda siin: uudiskirjaga liitumine. Umbes kord kuus saadame sulle infot uute raamatute kohta, mida uudiskirjaga liitunutel on võimalik soodsamatel tingimustel ette tellida.

Suur tänu kõigile, kes olete meie teoseid ostnud ja lugenud!

Heli Künnapas

Kirjanik ja kirjastaja

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!