Arvusta meie raamatuid ja saa kingituseks tasuta raamat

Imelised mõtted lähevad maailma lendlema, kui raamat jõuab oma õige lugejani. Raamatu headus jõuab lugejateni vaid siis, kui seda loetakse! Hea raamat riiulinurgas on tundmatu raamat.

Jõulude ning aastavahetuse aeg on täpselt õige, et oma elu mõne hea raamatuga rikastada. Valik on lai. Heli Kirjastus on samuti nüüd aastaid panustanud, et lugemislaudu täiendada. Samal ajal teeb see aga sobiliku raamatu leidmise keerulisemaks. Nii alustamegi kampaaniat, mille käigus saad lugeda ja arvustada Heli Kirjastuses ilmunud raamatuid ning kingituseks saad selle eest tasuta raamatu.

Raamat ja lapsed

Foto autor Triin Künnapas

Kampaania reeglid:

  1. loe mõnda Heli Kirjastuses ilmunud raamatut. Kõik meie raamatud leiad siit:
    1. paberraamatud
    2. e-raamatud
  2. kirjuta arvustus kahte kohta: oma lugemisblogisse ja FB lugemise väljakutse gruppi. Kui sul eraldi lugemisblogi pole, siis võid arvustuse kirjutada ka Heli Kirjastuse FB lehele või Raamatuvahetuse lehele valitud raamatu alla. Samuti sobib postitus Goodreads.com leheküljel. Palun kirjuta oma mõtteid veidi pikemalt, mitte vaid, et kas raamat meeldis või mitte. Eesmärk, et on teised lugejad ka sinu mõtetest mõistaks, kas see teos võiks neid kõnetada.
  3. saada info selle kohta, et millist raamatut arvustasid ja kuhu oma mõtted postitasid e-mailiga aadressil helikunnapas@gmail.com ;
  4. vali Heli Kirjastuse raamatute seast kingituseks üks raamat. Kirjuta e-maili ka oma valitud raamat ning  viis, kuidas soovid raamatu kätte saada. Mõni raamat mahub postkasti, mõni pakiautomaati. Viimase korral on vaja lisada ka telefoninumber pakist teavitamiseks. Samuti lisa viide selle kohta, kuhu oma raamatuarvustuse kirjutasid.
  5. kampaania periood on tänasest kuni 15.jaanuarini 2020.
  6. iga arvustaja võib kokku kirjutada 3 raamatust ning valida seejärel auhinnaks raamatu iga arvustuse kohta. Õigemini- kirjutada võib küll rohkem, kuid kingituseks saadame ikka maksimaalselt 3 raamatut.

Loodame väga, et leiad Heli Kirjastuse valikust raamatud, mis aitavad päeva paremaks teha.

Suur tänu, et aitad oma raamatuarvustuse kaudu ka teistel raamatusõpradel endale sobilik teos leida.

Järgmisel aastal loodame teid veelgi suurema raamatuvalikuga üllatada ja rõõmustada!

Head lugemisrõõmu kõigile!

Heli Künnapas

Kirjanik ja kirjastaja

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!