See ei ole sina!

15.26

EELMÜÜK!!! Raamat ilmub 2023. a septembrikuus. 
Kui pakis on see raamat, saadetakse kogu pakk välja pärast raamatu ilmumist. 

***

„Ära saa minust valesti aru, aga neil naistel, kelle vastu on kasutatud füüsilist vägivalda, on tegelikult lihtsam välja saada kui vaimse vägivalla ohvritel – nende puhul pole vaieldav, et kas mees midagi tegi. Löök on löök, sinikas on sinikas.“

Kaidi lahkus aasta aega tagasi koos kahe lapsega Taavi juurest. Mehe kiuslik käsi on sellest ajast alates naist jätkuvalt jälitanud ning mõjutanud nii töö- kui elukohta. Naine jõuab samm sammult mõistmiseni, et see on järjepidev vaimne vägivald, mis toimis ka kogu suhte ajal. Mõistmisest aga üksi on vähe, sest edasiliikumiseks tuleb olukorraga hakkama saada.

Kas Kaidil on võimalik mineviku varjud selja taha jätta ning järjepidevalt pahatahtlikult käituv eksabikaasa oma elust täielikult eralduda? Kas vaimset vägivalda kasutava mehe lõksu langenud naisel on üldse võimalik normaalselt edasi elada ning endasse ning armastusse uskuda?

„See ei ole sina!“ on sarja „Mõni õhtu romantikat“ järjekordne romantiline lühiromaan. Kõik sarja osad on eraldiseisvalt loetavad.

Ilmumas

Saadaval järeltellimisel

Ilmumisaeg

2023

Köide

pehme

Kujundaja

Liis Karu

Toimetaja

Helen Roots

Kategooriad: , ,

Toodet on võimalik tellida SmartPOSTI pakiautomaati (2.90 eurot), Omniva pakiautomaati (2.90 eurot), SmartPOST kulleriga (4.95 eurot) või Omniva kulleriga (4.95 eurot).

Samast sarjast on veel ilmunud

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!