Sõbrad nii ei tee

15.00

Helena ja Joonas olid gümnaasiumi ajal aastaid sõbrad olnud ning neid ühendas armastus Terminaatori laulude vastu. Laulude saatel kulges nende sõprus läbi rõõmu ja kurbuse.

Ühel hetkel aga Joonas lahkus. Helena jaoks jättis see aastakümneteks hinge augu, mida ei lappinud teised suhted ega muud tegemised.

2022. aastal tähistas Terminaator oma 35. sünnipäeva suure kontserdiga. Samal ajal pidas Helena 40. sünnipäeva. Tahtmatult viib see sündmus naise taas minevikuradadele. Kas see retk saab olema rõõmus või kurb? Kuidas minevik mõjutab olevikku? Kas Helenal õnnestub Joonasega toimunu kõrvale heita? Kas seda on vajagi?

“Sõbrad nii ei tee” on sarja “Mõni õhtu romantikat” 15.raamat. Teose iga peatükk on inspireeritud ühest ansambel Terminaatori laulust. Tõeline maiuspala Terminaatori muusika fännidele. Samas enese- ja armastuse leidmise lugu loetav ka neile, kes kõnealustest lauludest midagi ei tea. Sarja kõik osad on eraldiseisvalt loetavad. 

Heli Künnapas on rohkem kui kolmekümne avaldatud raamatu autor. Ta on kirjanik, kirjastaja, 5 lapse ema, ajakirjanik, investor. Heli igapäevaseid mõtteid saad lugeda blogist “Minu ilus elu Maal”.

Ilmumisaeg

2022

Köide

pehme

Kujundaja

Liis Karu

Toimetaja

Helen Roots

Lehekülgi

176

Kategooriad: ,

Toodet on võimalik tellida SmartPOSTI pakiautomaati (2.90 eurot), Omniva pakiautomaati (2.90 eurot), SmartPOST kulleriga (4.95 eurot) või Omniva kulleriga (4.95 eurot).

Samast sarjast on veel ilmunud

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!