Idee sinust

Autor:

24.00

Mis siis, kui su teismelise fantaasiast saab sinu reaalsus?

Los Angelese kunstigalerii 39-aastane omanik Solène Marchand ei taha oma tütart Isabelle’i tema lemmikpoistebändiga kohtuma viia. Pärast lahutust soovib ta aga varasemast rohkem Isabelle’iga koos olla.

Viimane asi, mida Solène ootab, on tutvuda ühe liikmega maailmakuulsast ansamblist August Moon. Hayes Campbell on nutikas, võidukas, enesekindel ja uhke ning vastastikune külgetõmme on kohene. Asjad muudab keerulisemaks, et poiss on kahekümne-aastane.

See, mis algab salajaste kohtumiste jadana, areneb kiiresti kirglikuks ja ehtsaks suhteks. Teekond, mille käigus Solène ja Hayes teineteise maailmas navigeerivad, hõlmab kontinente: alates staadionituuridest kuni rahvusvaheliste kunstimesside ja eraldatud peidupaikadeni Pariisis ja Miamis.

Solène’i jaoks on see enese taasleidmine ning õnne ja armastuse taasavastamine. Ühel hetkel saab Solène’i ja Hayesi suhe avalikuks. Nii naisest kui tema tütrest saavad raevukate fännide ja täitmatu meedia sihtmärk. Siis peab Solène silmitsi seisma sellega, kuidas tema armuelu on mõjutanud nende elusid, kellest ta kõige rohkem hoolib.

“Idee sinust” on romantiline draama, mille põhjal vändatud film linastub 2023. aastal. Peaosi mängivad selles võrratu Anne Hathaway ning hurmav Nicholas Galitzine. 

Ilmumisaeg

2023

Köide

pehme

Lehekülgi

462

Toimetaja

Stella Sägi

Tõlkija

Mario Pulver

Kujundaja

Liis Karu

Kategooriad: , ,

Toodet on võimalik tellida SmartPOSTI pakiautomaati (2.90 eurot), Omniva pakiautomaati (2.90 eurot), SmartPOST kulleriga (4.95 eurot) või Omniva kulleriga (4.95 eurot).

Samast sarjast on veel ilmunud

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!