Tervitame teid Heli Kirjastuse kodulehel

Armas sõber!

Väga vahva, et oled jõudnud Heli Kirjastuse kodulehele. Kohe täitub 2 aastat meie kirjastuse esimese raamatu ilmumisest. Tolleaegsest ühe raamatu kirjastamise projektist on tänaseks välja kasvanud pidevalt tegutsev kirjastus. See on nii ainult tänu Sulle ja kõigile teistele raamatusõpradele. Heli Kirjastus tegutseb tänu kõigile inimestele, kes loevad ja ostavad meie raamatuid. Suur-suur tänu selle eest!

2018.aastal jätkub menukas sari “Mõni õhtu romantikat“. Samuti on oodata Harry Raudvere raamatu “Hüüdnimi Eestlane” järgmisi osi.

Suur osa Heli Künnapase senistest teostest on just noortele. Nii on loogiline, et ka noored saavad algaval aastal endale oma sarja, milles avaldatakse erinevate autorite teoseid.

Tule ja piilu ikka aegajalt, et milliseid uusi raamatuid on oodata! Kirjastuse e-poes on alati soodsamad hinnad kui kusagil mujal, nii et oma ostud tee ka siit. Kord kuus hakkame saatma ka uudiskirja, millega saad samuti kodulehel liituda. Lubame, et Sinu infot teistega ei jaga ning Su kirjakasti ei ummista. Kord kuus saadame vaid mõnusat raamatuinfot!

Mõnusaid lugemiselamusi!

Heli Künnapas

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!