Sõbrapäeval raamatuhind 25% sõbralikum

Täna on meil hea uudis kõigile raamatusõpradele- raamatuhind Heli Kirjastuse kodulehel on sõbrapäeval, 14.veebruaril 25% soodsam. See tähendab, et on hea aeg valida meie kirjastuse teoste seast huvitav raamat nii endale kui oma sõbrale.

Jätkuvalt leiad meie lehelt lugemist erinevas vanuses ning erinevate huvidega raamatusõpradele. Jätkuvalt on populaarsed romantilised lühiromaanid sarjast ,,Mõni õhtu romantikat”. Sarja 10.raamat ,,Valss Pärnu rannaliival” ilmus eelmise aasta lõpus, kuid ilmselt on juba lähikuudel uut raamatut oodata. Reisiromantikat jagab Regina Jaakson raamatus ,,Como järve ääres” ning Margit Peterson triloogias ,,Elu pärast elu”.

Noorteraamatutest on jätkuvalt populaarsed ,,Medaljon” ning ,,Lõpupidu”. Seegi sari saab varsti lisa, sest Heli Künnapase noorteraamat ,,Mälestusteta suvi” on juba märtsikuus lugejate käes.

Lasteraamatutest on väga hea meel praegu raamatu ,,Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks” üle, kuna see raamat on valitud ka Nukitsa kandidaatide hulka.

Kalastamis- ja loodushuvilised leiavad põnevaid lugusid Kristo Krummi koostatud mälestusteraamatust ,,Ühe põlise õngemehe päevikud”.

Raamatuhind on teatavasti paljudele oluline. Hea raamatuhinnaga sõbrapäeva kutsusimegi ellu selleks, et senised raamatud endale sõbralikud kodud leiaks. Nii saame juurde ruumi uute ja põnevate teoste jaoks, et jätkuvalt pakkuda lugemisvara, mis lugejaid puudutaks ning uusi ja vahvaid mõtteid ka oma elu jaoks annaks.

Kõik meie teosed leiad raamatute nimekirjast. Leia palun endale meeldivad raamatud, lisa ostukorvi ning ära unusta ka sõbrale vahvat kingitust osta.

Enamus meie raamatutest on jätkuvalt saadaval kõigis Rahva Raamatu ja Apollo poodides. Samuti leiad need raamatukogudest. Kui sinu soovitud raamatut ei ole, siis anna aga julgelt teada.

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!