Mida näitab septembrikuu müügiedetabel?

Septembrikuu müügiedetabel näitab väga selgelt, et käes on kooliaeg. Heli Kirjastuse enimmüüdud tooted on viimasel kuul ilmselt enamuses leidnud tee just koolilaste kottidesse.

Heli Kirjastuse septembrikuu müügidedetabel oli selline:

  1. Karupoeg Lukase lugemispäevik – tegelikult on lugemispäevikut ilusti ostetud selle ilmumisest alates. Karupoeg Lukase lugemispäevikusse mahub info 17 loetud raamatu kohta, nii et enamik õpilasi saab sellega ilusti terve õppeaasta hakkama. Lugemispäevikus on ka ilusad värvilised pildid karupoeg Lukasest, nii et on täitsa mõistetav, miks koolilapsed just selle oma lugemiselamuste talletamiseks on valinud.
  2. Karupoeg Lukase noodivihik – vahva ja rõõmsameelne karupoeg Lukas jõudis lasteni läbi raamatu ,,Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks”. Nii oli üsna loogiline, et tal on vaja ka noodivihikut. Kuidas sa muidu ikka muusikat õpid. Nüüd on see olemas ja müügiedetabelis kohe 2. kohal.
  3. Medaljon – noorteraamatutel on Heli Kirjastuses oluline roll. Nii on väga hea meel, et Ene Sepp oma esimese noorteraamatu kordustrüki just meie juures avaldas. Nagu näha, siis on see raamat jätkuvalt väga populaarne. Loomulikult aitas sel kuul müügile kaasa ka Ene külaskäik Eestisse. Ene Sepp ja Heli Künnapas pidasid sel puhul maha ka ühe pisikese kohtumise, mis Heli Kirjastuse FB lehe kaudu ka kõigi huvilisteni jõudis. SIIT näed Ene ja Heli kohtumist.
  4. Tänulikkuse päevik – tänulikkusel on elus väga oluline osa, sest aitab märgata ja meeles pidada seda, mis on tõeliselt oluline. Tänulikkuse päevik on armas ja mugav võimalus hea oma elus kirja panna, nii et see tõesti ei ununeks. Eriti praegusel ajal on oma elus ilusate ja heade asjade leidmine oluline, nii et ilmselt on suht loogiline, et nii paljud inimesed on leidnud tee tänulikkuse päevikuni.
  5. Mälestusteta suvi, 1.osa – see on suurima müügieduga raamat, mis Heli Kirjastuses on kunagi olnud. Noorteraamatuid ilmub järjepidevalt meil edaspidigi, kuid see teos on väga paljudele lugejatele hinge ja südamesse läinud. Viimased eksemplarid on veel poodides saadaval. Teine osa ilmub ilmselt järgmise aasta algul.

Suur-suur tänu kõigile, kes Heli Kirjastuse raamatuid ostate, sest eriti väikeettevõttena on iga raamatuost meile väga oluline. Püsime tegevuses tänu teile kõigile, armsad raamatusõbrad.

Novembrikuus korraldame esimest Pärnu raamatulaata, kus on võimalik kõiki neid raamatuid ka otse osta ning autoritega kohtuda. Kui oled Pärnu kandis liikumas, siis tule kindlasti ka raamatulaadale.

Mõnusaid sügisesi lugemisõhtuid ning häid lugemiselamusi!

Heli Künnapas

Kirjanik ja kirjastaja

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!