Margiti triloogia ,,Elu pärast elu” sai sinise avalöögi!

Eile jõudis poodidesse Margit Petersoni triloogia ,,Elu pärast elu” 1.raamat, mille alapealkiri on ,,Trevori juhtum”. Kui kõik saladused ette ära rääkida, siis tegemist on sini-must-valge triloogiaga. Ehk et esimese raamatu kaante taustavärv oli sinine, järgmisel must ning lõppeb ilusate heledate valgete kaantega. Ilus täiendus raamaturiiulisse Eesti Vabariigi sajandal aastal.

,,Trevori juhtum” räägib sellest, et Maris ja Trevor näivad kõigile kui õde-venda, kuigi on hoopis armastajad. Trevori minevik on salapärane – on midagi, mida ema Mirell tema eest kiivalt varjab. Isa aga on siitilmast juba lahkunud. Temalt ei saa enam midagi küsida – ja kas temagi jutukam olnud oleks.

Miks ei taha Trevor last, ei suuda Maris mõista. Ja nagu sellest saladusest veel vähe oleks, kaob ühel päeval ootamatult ema Mirell ja ilmub alles mitmeid kuid hiljem niisama ootamatult välja, olles peenest suurilmadaamist ootamatult lihtsaks metsamehe naiseks ja väikese poja emaks saanud. Kõiki saladusi ei suuda Marisele seletada isegi ta hingesugulasest tädi Mathilde, kelle enesegi minevik näib lahti selgitamata asjaolusid varjavat.

Ühel hetkel Maris aga lihtsalt ei suuda enam ei uskuda ega usaldada. Nii lähevadki peategelaste teed lahku – Maris põgeneb ülikooli, Trevor väikelinna, Mathilde tagasi metsatallu avariist laastatud tervist turgutama.

Mis saab edasi, seda saad lugeda raamatust, mille saad tellida otse Heli Kirjastuse e-poest: Trevori juhtum.

Margit Peterson on Pärnu kolumnist, literaat, poetess, kirjanik, Pärnu kirjandusõhtute peakorraldaja ja ema kahele täiskasvanud pojale. Igapäevastest tegemistest saad lugeda Margit Petersoni blogist.

Triloogia 2.raamat ilmub aprillikuus ning selle peategelaseks on juba Maris!

Tule ka Heli Kirjastuse facebooki sõbraks. Siis oled uudistega alati kursis! Samuti saad kodulehel liituda uudiskirjaga, mida saadame huvilistele kord kuus! Liitumiseks lisa oma e-posti aadress esilehe alaosas!

Toredaid lugemiselamusi!

Heli Künnapas

Kirjastaja

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!