Maikuu Heli Kirjastuses

Täna läks kõigile huvilistele teele Heli Kirjastuse 2.uudiskiri. Kui Sina veel ei saa uudiskirja, siis selleks saad ennast registreerida meie kodulehe esilehel. Tänases uudiskirjas aga oli kirjas nii:

Hea raamatusõber!

Aprillikuu lõpuks on mul hea meel teatada, et nüüd on võimalik mitmeid Heli Kirjastuse raamatuid kodusele raamaturiiulile soetada väga soodsalt.

Heli Kirjastuse kodulehelt leiad menuka sarja ,,Mõni õhtu romantikat” ülimalt soodsa pakkumise. Seni selles sarjas ilmunud 7 raamatut saad hinnaga 32,70€ (lisandub postikulu). Need romantilised lühiromaanid on lugejate poolt väga hästi vastu võetud. Just seepärast soovime, et kõik, kellel raamat siiani hinna pärast ostmata on jäänud, saaksid selle samuti endale soetada. Ning juba lähikuudel on samas sarjas uusi raamatuid oodata.

Raamatupoodides on alates maikuu algusest samuti meie raamatutel päris ilusad hinnad. Eriti tasub Apollo raamatupoodidest perioodil 7.-20.mai otsida Heli Künnapase raamatut ,,Kes kardab välgutüdrukut?”.

Kevadine hinnasula käis üle ka laste- ja noorteraamatutest. Nii saad armsatele lasteaia lõpetajatele kinkida Kristiina K Toto raamatuid või Heli Künnapase ,,Laste ilus elu maal”. Põhikooli- või gümnaasiumilõpetaja on kindlasti õnnelik Heli Künnapase noorteromaanide ,,Ütlemata sõnad”  või ,,Tähtajaline elu” üle.

Maikuu keskel ilmub Heli Künnapase uus raamat ,,Minu ilus elu lapsevanemana”. Selles on eri aegadest pärit mõtisklused erinevatel teemadel. Läbivaks jooneks on aga elu koos lastega. Juba mõne nädala pärast saad selle raamatu endale soetada.

Tule ka Heli Kirjastuse facebooki sõbraks. Siis oled uudistega alati kursis!

Mõnusaid lugemiselamusi!

Heli Künnapas
Kirjanik ja kirjastaja

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!