“Lõpupidu” alustas sarja ,,Noorteraamatud”!

Noorteromaanid on Heli Kirjastuses alati olulisel kohal olnud. Kirjastuse esimestel tegevusaastatel ilmusid USAsse lapsehoidjaks läinud Rebeccast rääkivad “Tähtajaline elu” kaks osa. Esimeses osas toimus tegevus New Yorgi lähedal, teises aga Chicago lähedal elavas perekonnas. Autoriks Heli Künnapas, kes on ka ise sarnaselt aasta Ameerikas elanud. Otseselt sealsest elust need noorteromaanid aga maha kirjutatud ei ole.

Neile järgnes ülimalt tundeline ning inimhingedesse tungiv noorteromaan “Ütlemata sõnad”, mis sobib tegelikult lugemiseks igas vanuses raamatusõpradele.  Autoriks taaskord Heli Künnapas.

Karina-Louisa Puhti kirjutatud “Võidetud tüdruk” on viib meid ameerikalikesse oludesse, mille keskmes on kiired autod ja melu.

Seniste noorteraamatute edu andiski julgust mõelda noorteromaanide sarjale. Ja nüüd sai see alguse. Sarja esimeseks teoseks on Heli Künnapase “Lõpupidu”. See on 2011.aastal ilmunud raamatu kordustrükk. Kuna esimene tiraaž müüdi kiirelt läbi, siis on seda teost korduvalt küsitud. Raamatu esimeste kuude müügiedu kinnitab, et “Lõpupidu” oodati. Kirjastuse e-poest saad raamatut osta siit.

Mitmete eelnimetatud raamatute imeilusa kujunduse on teinud Liis Karu. Nii on üsna loogiline, et ta sai ka uue noorteromaanide sarja kujundajaks. Liisi kujundused on alati pilkupüüdvad.

Noorteromaanide sarja järgmise osa suhtes on ka juba kokkulepe olemas. Selleks on veel üks kordustrükk. Raamatu autoriks Ene Sepp ning teoseks “Medaljon”.

Kolmandast raamatust alates lubame aga uusi noorteraamatuid! Mitmed autorid on hetkel neid kirjutamas. Uuteks uudisteks tule ikka siia lehele tagasi ja vaata, millised on meie kirjastuse uued raamatud.  

Aitäh kõigile, kes olete Heli Kirjastuse raamatuid ostnud. Kuniks on ostjaid ja lugejaid, seni jätkub ka kirjutajaid!

Imelisi lugemiselamusi!

Heli Künnapas

Kirjanik ja kirjastaja

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!