Heli Kirjastuse uued raamatud oktoobrikuus

Oktoobrikuus ilmuvad mitmed Heli Kirjastuse uued raamatud.

Uue autorina jõuab meie ridades poelettidele Pärnu TRE Raadio saatejuht ja toimetaja Regina Jaakson. Tema romantiline reisikiri “Como järve ääres” viib lugejad maalilisele retkele sellesse imekaunisse kohta. Regina raamatus jätkub päikest igale leheküljele. Eriti aga fotodele, mis teost illustreerivad. “Como järve ääres” on mõnus lugemine nii romantikasõpradele, aga ka reisihuvilistele.

Sellega romantikutele mõeldud üllatused ei lõppe! Paljud lugejad on korduvalt küsinud, et millal saab edasi lugeda sarja “Mõni õhtu romantikat”. Nüüd on see käes. Seekordne raamat on juba kümnes. Pealkirjaks “Valss Pärnu rannaliival”. Raamatu autor on Heli Künnapas. Imelise kaanekujunduse tegi taaskord Liis Karu. Selle sarja romantilised lühiromaanid on kõik eraldiseisvalt loetavad.

“Valss Pärnu rannaliival” viib meid Pärnusse, aga ka Viini. Loo peategelane Birgit peab mõistma, kas reetmine on see, kui sõidad mööda linna koos inimesega, kes paneb sinus tulevärgi lendama või kui elad koos inimesega, kes seda ei tee. Kuidas olukord laheneb, saad juba oktoobrikuu viimastel päevadel ise raamatulehtedelt lugeda.

Lastele ja lapsevanematele ilmub ühiseks lugemiseks “Kuidas uus beebi majja tuli”. See on teine raamat sarjast “Maalaste lood”. Seekord võtavad maalapsed peresse vastu uue beebi. Paljud lapsevanemad on küsinud, et kuidas suuremaid lapsi beebi saabumiseks ette valmistada. See ongi raamat, mida saavad lapsevanemad koos lapsega enne beebi sündi lugeda ja nii üheskoos beebiga seonduvatest teemadest rääkida. “Kuidas uus beebi majja tuli” on illustreeritud fotodega.

Kõik raamatud on juba järgmisel nädalal saadaval Apollo ja Rahva Raamatu raamatupoodides ja ka Heli Kirjastuse e-poes.

Septembris ilmunud raamatutest on jätkuvalt saadaval “Meenutusi ja mälestusi kalaretkelt- ühe põlise õngemehe päevikud”. Henn Kasemägi mälestused ja meenutused kohandas raamatuks Kristo Krumm.

Kui tahad edaspidigi meie kirjastuse uute raamatute ja muude tegemistega kursis olla, siis palun liitu uudiskirja saajatega. Seda saad teha esilehe alumises osas, kuhu saad liitumiseks oma e-maili aadressi kirjutada.

Mõnusaid lugemiselamusi!

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!