Eriolukord Heli Kirjastuses

Homme on ka päev

Eriolukord Heli Kirjastuse tööplaane väga ei muuda. Väikese ettevõttena on töö kodukontoris käinud juba kirjastuse asutamisest alates.

Jätkuvalt saab tellida raamatuid otse meie e-poest ning samuti Rahva Raamatu ja Apollo e-poodidest. Heli Kirjastuse avaldatud teoste seast leiad nii lasteraamatuid, romantilisi lühiromaane, ajaviitekirjandust ja noorteraamatuid. Jätkub ka e-raamatute müük, mis eelmisel kuul oli eriolukorrast tulenevalt meie kirjastuse jaoks sama suur kui kogu paberraamatute müük kokku.

Enamus praegu laos olevatest teostest jõudsid sinna juba enne eriolukorra algust, nii et need pole praegustes tingimustes kusagil ringi rännanud. Tellimusi täites käsitleb neid meie poolt ainult üks inimene. Raamatupaki saabudes võite paar päeva oodata, enne kui pakile järgi lähete.

Viimati lisandusid Heli Künnapase romaani ,,Homme on ka päev” kordustrükk ning lühike käsiraamat ,,Kuidas 30 päevaga romaani kirjutada?”.

Kirjastuse facebooki lehel korraldame ikka loosimisi ning kodulehel avaldame peatükke Heli Künnapase järgmisest noorteromaanist ,,Mälestusteta suvi”.

Aitäh, et loed ka praegusel ajal raamatuid! Just nii suudavad ka kirjastused keerulise aja üle elada, et ka tulevikus kõigile head lugemisvara pakkuda.

Heli Künnapas

Kirjastaja ja kirjanik

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!