Tähtedest võlutud

Autor:

20.71 11.99

ETTETELLIMINE!

“Tähtedest võlutud” ilmub septembri 2.pooles.

***

Möödunud aasta sügisballist saadik on endised parimad sõbrad ja nüüdsed suurimad vaenlased Zorie ja Lennon peensusteni lihvinud teineteise vältimise kunsti. Ka nende perekonnad on omavahel vaenujalal, nagu tänapäevased Monteccid ja Capulettid.

Kui aga sõpruskonna ühine matk ootamatu pöörde võtab, leiavad Lennon ja Zorie end keset metsikut loodust. Ihuüksi. Ja koos.

Mis küll võiks siin valesti minna?

Teel turvalise tavaelu rüppe lahendavad nad omavahelisi erimeelsusi teravate torgete ning solvangute abil. Võitlus teineteise ning metsikute loodusjõududega tähendab aga, et metsast ühes tükis väljatulek ei pruugi enam võimalik olla.

Mida sügavamale Põhja-Carolina kõnnumaale nad jõuavad, seda enam tõusevad pinnale varjatud tunded ning saladused. Kas Zorie ja Lennoni suhe peab igapäevaelu survele vastu? Või oli tunnetepuhangus süüdi vaid värske metsaõhk ning lummava tähistaeva maagia?

Ilmumas
Ilmumisaeg

2021

Köide

pehme

Kujundaja

Liis Karu

Toimetaja

Helen Roots

Tõlkija

Liis Konovalov

Kategooriad: , ,

Toodet on võimalik tellida SmartPOSTI pakiautomaati (2.90 eurot), Omniva pakiautomaati (2.90 eurot), SmartPOST kulleriga (4.95 eurot) või Omniva kulleriga (4.95 eurot).

Samast sarjast on veel ilmunud

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!