24 päeva uue ja parema eluni

7.00

Kaks sõbrannat, Aili ja Viola, otsustavad oma elu käsile võtta ning 24 päeva jooksul iga päev midagi uut teha. Ja seda juba detsembris, mitte uue aasta algul. Kas sellest väljakutsest ka asja saab või annavad nad juba eos alla? Kas igapäevased pisimuudatused toovad ellu ka suuremaid pöördeid või on tegu vaid järjekordse moevooluga? Kas teadlikult tehtud väikesed sammud viivad lõpuks parema eluni? See selgub juba raamatus.

Romantiline lühijutustus „24 päeva uue ja parema eluni” on kirjaniku ja blogija Meelike E. Villupi teine avaldatud teos ning sarja ,,Mõni õhtu romantikat” 9. raamat. Kirgliku reisisõltlase ja life coachi tegevusel saab silma peal hoida blogis www.villupwritings.com, kus autor (kes on tegelikult hoopiski suur koerasõber) kirjeldab oma argipäeva ning elu Zwolles hollandlasest abikaasa Marco ja kahe (kasu)kassiga.

Lehekülgi

136

Köide

pehme

Ilmumisaeg

2019

Toimetaja

Eva Saul

Kujundaja

Liis Karu

Kategooriad: , ,

Toodet on võimalik tellida SmartPOSTI pakiautomaati (2.90 eurot), Omniva pakiautomaati (2.90 eurot), SmartPOST kulleriga (4.95 eurot) või Omniva kulleriga (4.95 eurot).

Samast sarjast on veel ilmunud

Ole kursis uute raamatute ja värskemate pakkumistega, telli meie uudiskiri!